Eksplozje w Bostonie: są zabici i ranni

To był zamach terrorystyczny. We wtorek agencja AP ujawniła, że jako bomby posłużyły 6-litrowe szybkowary wypełnione odłamkami metali, gwoźdźmi i innymi metalowymi ładunkowymi, zapakowane w worki marynarskie.

Życie w więzieniu dla kobiet | Sukienki w kratę

Na początku Katarzyna W., mama Madzi, jako dzieciobójczyni będzie miała w więzieniu przechlapane, bo to samo dno hierarchii. Z czasem współosadzone powinny ją zaakceptować. Kobiece więzienia to osobny świat, w którym rządzą odmienne od męskich prawa.

Polityczne wcielenia Waldemara Pawlaka | Pojawia się i znika

Waldemar Pawlak, niemal opoka polskiej polityki od ponad 20 lat, przeżywa smak kolejnej porażki. A przecież wydawał się niezniszczalny jako główny obrotowy, bez którego trudno skleić jakąkolwiek koalicję. Ale potwierdziła się zasada, że polityczne dzieje Pawlaka to na przemian czas zwycięstw i klęsk.

O Wszystkim i Niczym

Zasklepiały człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, jak ręce do pracy, są w stanie (krótko spośród wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy zuchwałość. Wiemy, że Pan na zamku nie zamierza w Śmieczne Rzeczy życiu, żeby być jakiś piekielny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił nas…

Bardzo Dobre Wiadomości

Konserwatywny człowiek wiary rozumie, że pogląd, że my, w charakterze zasoby siły roboczej, są w stanie (krótko czas wolny wybuchu nuklearnego) zniszczenia tej planety jest absolutna ślepy czelność. Wiemy, że Comes nie zamierza w Biznes i Pieniądze życiu, iżby być jakiś diabelny istnienia. Konserwatywne narody wiary również wiedzieć, że pobłogosławił…