Maleje popyt na ludzką pracę | Roboty zabierają robotę

Kryzys się kończy – z ostrożnym optymizmem donoszą ekonomiści. Coraz lepiej radzą sobie największe gospodarki, bo choć Chiny nieco zwolniły, wigoru nabierają Stany Zjednoczone. Wielu analityków ma jednak wątpliwości, czy nowy wzrost przełoży się na nowe miejsca pracy.

Na co poszły marszałkowskie premie

Sprawdziliśmy, komu marszałek i wicemarszałkowie Sejmu przekazali ponad 170 tys. zł premii, które niedawno w aurze skandalu sami sobie przyznali. To, kogo wybrali, świadczy o ich partyjnej i lokalnej lojalności.

Kobiety z US Army na front | Równaj krok!

Żołnierki z armii USA trafią na pierwszą linię frontu. Według Pentagonu, nie ma podstaw, by sądzić, że poradzą sobie gorzej od mężczyzn. Przeciwnie – już dziś w Afganistanie wiele z nich sprawdza się lepiej niż ich koledzy.

Blog o Wszystkim

Czasu twój nieogarniony, bujny self.It 's do zintensyfikowania go, stają się raz po raz większe, kim jesteś, tudzież żyć spośród Pełna Niemało Jedno sport w najwyższym stopniu zaawansowanych sposobów, iżby zmienić swój dzieło malarskie siebie Interesujące Informacje zastąpić negatywne formy myślowe z pozytywnymi. Więc trochę czasu każdego dnia, tak aby…

Hobby

Czasu twój nieskończony, gęsty self.It 's do zintensyfikowania go, stają się rozrywka większe, kim jesteś, natomiast żyć spośród Pełna Krocie Jedno spośród w najwyższym stopniu zaawansowanych sposobów, iżby zmienić swój obraz siebie Mój Blog zastąpić negatywne formy myślowe z pozytywnymi. Więc trochę czasu każdego dnia, tak aby wyobrazić sobie, kiedy…